Koszyk
0
Opis

Interkom Cardo Packtalk Bold JBL

Dynamic Mesh Communication (DMC) rozwiązuje wszystkie problemy technologii Bluetooth i czyni PACKTALK BOLD najbardziej wszechstronnym system komunikacji motocyklowej na świecie. Skonfiguruj swój interkom i zapomnij o tym. To takie proste. Bez względu na deszcz, blask, błoto, kurz czy śnieg, Twój wodoodporny PACKTALK to wytrzyma i utrzyma łączność.

Dzięki najnowszej i zawsze włączonej funkcji obsługi głosowej, nigdy więcej nie będziesz musiał obsługiwać przycisków, ponieważ właśnie wzmocniliśmy Twój głos. Bez względu na to, czy jeździsz z kumplem, czy w grupie do 15 osób, powiedz „hej Cardo”, a Twój PACKTALK BOLD zrobi resztę.

Interkom Cardo Packtalk Bold Jbl

Możliwości:

Do 15 motocyklistów: Pozostań w kontakcie bez względu na to, czy jeździsz w parze, czteroosobowej  czy piętnastoosobowej grupie. Ciesz się najwyższą jakością odbioru jaki może zaoferować motocyklowy system komunikacji na dużej odległości.

Dzwięk by JBL: Synergia wielkiej pasji do muzyki i motocykli. Współpraca Cardo-JBL zapewnia – po raz pierwszy – najwyższą jakość odsłuchu, niezależnie od tego, czy pokonujesz przełęcze górskie, czy po prostu zjeżdżasz z autostrady.

Uniwersalna łączność: Połącz swoje urządzenie z dowolnym zestawem słuchawkowym Bluetooth dowolnej znanej marki.

Brzmienie: Cała muzyka, którą zawsze chciałeś słuchać bezpośrednio z Twojego smartfona. Kontroluj, udostępniaj i ciesz się swoją ulubioną melodią na drodze.

Smartfon: Odbieraj połączenia, wykonuj połączenia i kontroluj urządzenia mobilne za dotknięciem palca lub za pomocą głosu. Nikt nawet się nie domyśli, że rozmawiasz w trakcie jazdy.

Najdłuższy realny zasięg: Do 1600 metrów (1Mila) w idealnym warunkach, ale zbliży się do blisko 1000 metrów w warunkach rzeczywistych. Około dwa razy więcej niż konkurencja.

Radio FM: Wbudowane radio FM z RDS do automatycznego wyboru najsilniejszego sygnału – niezależnie czy jesteś w mieście, czy w szczerym polu.

Sprawdzone technologie: Sparuj swój interkom Bluetooth z grupą połączoną w DMC

Automatyczna regulacja głośności: Automatycznie dostosowuje głośność dźwięku na podstawie hałasu otoczenia. Możesz cieszyć się Vivaldim przy pełnym otwarciu przepustnicy. Nie ogłuchniesz przez AC/DC czekając na zmianę świateł.

Równoległy streaming: Zaawansowane algorytmy sprawiają, że wszystkie źródła audio – radio FM, muzyka, połączenia komórkowe oraz interkom współpracują ze sobą równolegle.

Współdzielenie muzyki: Udostępnij swoją playlistę lub ulubioną stację radiową pasażerowi. Cieszcie się pozytywnymi wibracjami.

Aplikacja: Uzyskaj pełną kontrolę dzięki jednej prostej i intuicyjnej aplikacji, ale nie wierz nam na słowo, po prostu pobierz Cardo Connect i przekonaj się sam.

Ładuj podczas jazdy: Zapomniałeś naładować centralkę? Wyczerpała się bateria? Wystarczy podłączyć urządzenie do źródła ładowania lub ładowarki 12 V i je włączyć. Będzie się ładować podczas jazdy.  

13 godzin czasu rozmowy: Długi czas działania akumulatora zapewnia gotowość interkomu do użycia zawsze kiedy go potrzebujesz.

Połączenie tel. na interkom: Przełącz dowolne przychodzące połączenie telefoniczne na rozmowę interkomową. Dzięki temu żaden Twój znajomy nigdy nie będzie poza zasięgiem.

Prywatny czat: Masz dość gadania w grupie? Wybierz tylko jednego jej członka i ciesz się intymną rozmową.

 

Specyfikacja ogólna

Kompatybilność: uniwersalny

Zakres temperatur działania: od -20ºC

Radio FM: Częstotliwość108 -76MHz, RDS – Radio Data System, możliwość zaprogramowania do 6 stacji

Aktualizacje oprogramowania: Dostępne

Personalizacja urządzenia: Aplikacja Cardo Connect, Cardo Community

Zasięg: Interkom DMC: do 1,6km na otwartym terenie *zwiększa się do 8km między minimum 6 motocyklistami

Audio: Automatyczna regulacja głośności, dźwięk by JBL, komunikaty w wielu językach

Wymiary:

 • Centralka: wysokość: 49mm, długość: 91mm, szerokość: 25mm
 • Głośniki: średnica: 40mm, szerokość: 9,2mm

Bateria o pojemności 850 mAh: Czas rozmów: 13 godzin, czas czuwania: 1 tydzień, czas ładowania: 4 godziny

Łączność

 • 2 kanały do połączenia tel. komórkowego i GPS
 • Mesh 5.1
 • Bluetooth 4.1
 • Headset Profile (HSP)
 • Hands-Free Profile (HFP)
 • Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)
 • Audio Video Remote Control Profile (AVRCP)

Certyfikaty: CE, FCC/IC, BT SIG, TELEC

 

 

Cardo Connect

Aplikacja Cardo Connect pokazuje pełny potencjał urządzeń Cardo i umożliwia intuicyjną obsługę z poziomu ekranu smartfona.
​Dzięki temu, masz możliwość dokonywania zmian zawsze kiedy tego potrzebujesz

Możliwość połącz swojego smartfon z interkomem PACKTALK BOLD i nawigacją TomTom Rider

 

Zawartość pudełka:

 • Centralka
 • Zestaw głośników JBL 40mm
 • Baza samoprzylepna
 • Mikrofon z przewodem
 • Mikrofon na pałąku
 • Zestaw rzepów
 • Przewód USB do ładowania
 • Booster

Pamiętaj, że robiąc zakupy w sklepie Motomoda24.pl masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty marki Cardo u jej autoryzowanego dilera.

Interkom Cardo Packtalk Bold Jbl

Motomoda Logo

Informacje dodatkowe
Producent

Kategoria produktu

Interkomy

Rodzaj produktu

Urządzenia

Dodatki

Bluetooth, Głośniki JBL, Mesh

Opinie (0)

Opinie

There are no reviews yet

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

0