Kamizelka Shima Hydrocool Vest
249.99zł
788 778 188
Pn-Pt: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-16:00
Kamizelka Shima HydroCool to lekka i łatwa w użyciu kamizelka chłodząca. Wystarczy namoczyć kamizelkę pod wodą przez 3 minuty, delikatnie wycisnąć nadmiar wody i można cieszyć się chłodzeniem ciała przez 6-8 godzin.
Dzięki innowacyjnemu materiałowi HyperKewl™ PLUS kamizelka absorbuje i powoli odparowuje wodę. Technologia HyperKewl™ PLUS działa poprzez wchłanianie wody do materiału, który znajduje się pomiędzy wodoodporną podszewką wewnętrzną a wentylowaną tkaniną zewnętrzną. Podczas przepływu powietrza naturalny proces parowania tworzy uczucie delikatnego chłodu.
Ten lekki i nietoksyczny materiał, można prać w pralce bez obaw o utratę jego właściwości. Kamizelka wyposażona jest w przedni zamek błyskawiczny i system EvoLink dzięki czemu jest łatwa do noszenia i połączenia z kurtką SHIMA.
Pamiętaj! Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty firmy Shima u jej autoryzowanego dilera.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.