Koszyk
Opis

Przygotuj się na sezon zimowy z kamizelka Shima PowerHeat. To bardzo lekka kamizelka termiczna z funkcją elektrycznego podgrzewania. Zaprojektowana tak, aby nosić ją na wiele sposobów. Będzie użyteczna nie tylko podczas jazdy na motocyklu, ale także przy wyprowadzaniu psa, pod zwykłą kurtką lub przy różnych rodzajach aktywności na świeżym powietrzu.

Kamizelka wyposażona jest w 3 panele generujące ciepło umiejscowione w poprzek kluczowych obszarów ciała – lewej i prawej części klatki piersiowej oraz środkowej części pleców. Dzięki różnym poziomom ogrzewania możesz w łatwy sposób regulować wymagane ustawienia, sterując przełącznikiem zasilania. Produkt ten dostarcza do 4 godzin nieprzerwanego ciepła na wysokim poziomie ogrzewania (w zależności od źródła zasilania).

W celu łatwego połączenia z wybraną kurtką SHIMA oferujemy system połączeń EVO-LINK. Dzięki wiatroszczelnej tkaninie i pikowanej izolacji cieplnej z mikrowłókniny, POWERHEAT utrzymuje wymaganą temperaturę tak długo, jak tego potrzebujesz. Produkt ten współpracuje z power bankiem. Wewnątrz kieszeni znajduje się kabel USB służący do podłączenia zasilacza.

Cechy produktu

  • Kamizelka Shima Powerheat wyposażona jest w 3 panele generujące ciepło umiejscowione w poprzek kluczowych obszarów ciała – lewej i prawej części klatki piersiowej oraz środkowej części pleców.
  • Produkt ten dostarcza do 8 godzin nieprzerwanego ciepła na wysokim poziomie ogrzewania
  • Dzięki wiatroszczelnej tkaninie i pikowanej izolacji cieplnej, POWERHEAT utrzymuje wymaganą temperaturę tak długo, jak tego potrzebujesz.
  • Produkt ten współpracuje z power bankiem.
  • Wewnątrz kieszeni znajduje się kabel USB służący do podłączenia zasilacza.

Uwaga: Power bank nie jest dołączony do zestawu

Pamiętaj! Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty firmy Shima u jej autoryzowanego dilera.
Kamizelka Shima PowerheatKamizelka Shima Powerheat

Informacje dodatkowe
Kategoria

Akcesoria

Producent

Płeć

Kolor

Czarny

Rozmiar

S, M, L, XL, XXL

Rodzaj

Kamizelki

Opinie (1)

1 opinia dla Kamizelka Shima Powerheat

  1. Daria S. (zweryfikowany)

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

0

Menu