Koszyk
0
Opis

Kask Schuberth C3 Pro

Kask Schuberth C3 Pro

Kask Schuberth C3 Pro to kask szczękowy, zaprojektowany z myślą o motocyklistach ceniących sobie najwyższą jakość. Skorupa kasku wykonana została z włókna szklanego, co zapewnia niską wagę kasku oraz bardzo wysoki poziom wytrzymałości. Poliwęglanowy wizjer zapewnia najwyższy poziom widoczności oraz odporność na wszelkie zarysowania szybki. Blenda przeciwsłoneczna pozwala na szybkie i indywidualne dopasowanie do warunków oświetlenia.

Kask Schuberth C3 Pro to jeden z najcichszych kasków motocyklowych na rynku. Zawdzięcza to w głównej mierze kształtowi skorupy, który jest aero-akustycznie zharmonizowany ze strumieniami wiatrowymi wokół całego kasku. Regulowane otwory wentylacyjne zapewnią wysoki poziom cyrkulacji powietrza. Za komfort użytkowania odpowiada specjalnie zaprojektowana dla modelu C3 Pro wyściółka wewnętrzna składająca się z materiałów Coolmax oraz Thermocool, dodatkowo wspierane przez powłokę Interpower zapewnią odpowiednie chłodzenie oraz usuwanie wilgoci.

Schuberth C3 Pro

Aerodynamika:

Nowa przeprojektowana wentylacja górna i szczękowa oraz wprowadzenie kilku zmian w kształcie skorupy spowodowały, że wentylacja kasku Schuberth C3 Pro jest o 60% wydajniejsza w stosunku do modelu C3. W C3Pro przepływ świeżego powietrza wynosi około 9 litrów na sekundę przy prędkości 100km/h (górna + dolna wentylacja). Model C3 Pro ma również bardziej sportowy charakter i ulepszoną aerodynamikę dzięki tylnemu spojlerowi i przednim lotkom w części szczękowej. Poprawiono także stabilność kasku, nawet przy dużych prędkościach.

Akustyka:

Cichy kask to gwarancja bezpieczeństwa oraz wygody dla motocyklisty: pozwala kierowcy skoncentrować się na jeździe – szczególnie przy większych prędkościach. Wiele godzin testów w tunelu aerodynamicznym Schubertha potwierdza że kask C3 Pro jest na prawdę cichy. Pakiet kompleksowych zmian akustycznych jak zoptymalizowanie wielkości skorupy, aerodynamiczny deflektor i ergonomiczny kształt wyściółki szyi zaowocowały parametrami głośności na poziomie – 82 dBA – ustanawiając C3 Pro jednym z najcichszych kasków na rynku.

Wentylacja:

Schuberth C3 Pro został wyposażony w rozwinięty, sprawdzony we wcześniejszym modelu C3, system wentylacji. Układ wielościeżkowych kanałów w powłoce piankowej EPS, wentylacja górna oraz na wysokości brody i ust zapewniają dopływ świeżego powietrza, które jest skutecznie rozprowadzane na całej powierzchni głowy. Kanały powietrzne w wewnętrznej powłoce kasku ukierunkowują strumień powietrza, które wlatuje przez wentylację czołową, ponad tyłem głowy do tyłu kasku.

Niskie ciśnienie panujące w tylnej części kasku C3 pro zapewnia, że​​ powietrze ze środka jest stale usuwane przez siatkowy wylot znajdujący się w wyściółce przy szyi. Przeprojektowana wentylacja górna i szczękowa oraz wprowadzenie kilku zmian w kształcie skorupy spowodowały, że nowy model Schuberth jest wentylowany wydajniej o 60% w stosunku do C3. W C3 Pro przepływ świeżego powietrza wynosi około 9 litrów na sekundę przy 100km/h.

SRC-System:

Schuberth C3 Pro jest standardowo przystosowany do zamontowania systemu Schuberth SRC – System™ C3 Pro. Aby zapewnić doskonałą jakość odbioru sygnału radiowego, C3 Pro jest już wyposażony w dwie zintegrowane anteny, aby poprawić odbiór i połączenie Bluetooth®

Skorupa Wewnętrzna:

Wewnętrzna skorupa kasku C3 Pro została w sposób modułowy ze specjalnej pianki EPS. Takie rozwiązanie gwarantuje zwiększoną absorpcję siły uderzenia oraz rozprowadzenie jej w maksymalnie bezpieczny sposób. Skorupa wewnętrzna EPS jest grubsza w górnej i tylnej części kasku, co ma wpływ na zwiększoną zdolność absorpcji energii uderzenia.

Skorupa Zewnętrzna:

Zewnętrzna skorupa kasku Schuberth C3 Pro oferowana jest w dwóch rozmiarach i łączy odpowiedni aerodynamiczny kształt z doskonałą ochroną. Jest wytwarzana z typowym dla firmy Schuberth wykorzystaniem procesu formowania tłocznego, co pozwala uzyskać wysoką stabilność oraz niską wagę.

Wewnętrzna Wyściółka:

Specjalna wewnętrzna wyściółka kasku C3 Pro, została opracowana zgodnie z innowacyjną koncepcją Comfort Fit, która zapewnia bezpieczeństwo i wygodę w każdej sytuacji. Kombinacja starannie wyselekcjonowanych materiałów COOLMAX® i Thermocool® oraz zastosowanie powłok Interpower® pozwoliło na osiągnięcie wysokich parametrów chłodzenia i usuwania wilgoci.

System Zapięcia:

W kasku Schuberth C3 Pro zastosowano niezwykle wygodne zapięcie typu Micro-Lock

Wizjer:

  • Wizjer: 2 mm poliwęglan, przeźroczysty, 1 klasa optyczna, wkładka nieparująca Pinlock®,
  • „Ząbki” na wizjerze polepszające aeroakustykę
  • Blenda przeciwsłoneczna (przyciemnienie 80%) pokryta warstwą odporną na zarysowania
  • Mechanizm szyby EasyChange sprawia, że ​​wymiana wizjera jest niezwykle łatwa i szybka

Blenda Przeciwsłoneczna:

Osłona przeciwsłoneczna (przyciemnienie 80%) pozwala na szybkie i indywidualne dopasowanie w zależności od warunków oświetlenia.

Pozostałe zmiany względem modelu C3:

  • Dwustronnie regulowane zapięcie, które zostało dodatkowo przesunięte do przodu
  • Blenda o nowym kształcie z nowego odpornego na zarysowania materiału
  • Przeprojektowany podbródek umożliwiający wygodniejsze zamykanie szczęki
  • Udoskonalony mechanizm wizjera
  • Nowy kołnierz składający się z wielu materiałów i posiadający większe strefy odblaskowe
  • Przeprojektowane kanały wentylacyjne

Gwarancja Producenta:

Program Ochrony Powypadkowej SCHUBERTH jest dodatkową formą wsparcia dla klientów, którzy zarejestrowali swój kask motocyklowy SCHUBERTH do przedłużonej pięcioletniej gwarancji. W ramach Programu Ochrony Powypadkowej SCHUBERTH uczestnik otrzymuje możliwość zakupu nowego kasku SCHUBERTH za 1/3 sugerowanej ceny detalicznej w ramach wymiany modelu, który brał udział w wypadku.

Więcej o Programie Ochrony Powypadkowej SCHUBERTH znajdziesz tutaj

 

Pamiętaj, że robiąc zakupy w sklepie Motomoda24.pl masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty firmy Schuberth u jej autoryzowanego dilera. Dzięki temu otrzymujesz pełne wsparcie posprzedażowe, pięcioletnią gwarancję i assistance.

 

Schuberth C4 Pro Carbon FusionKask Schuberth C5 Eclipse Żółty

Informacje dodatkowe
Waga 1.35 kg
Kategoria produktu

Kaski

Rodzaj produktu

Kaski szczękowe

Producent

Płeć

Kolor

Biały, Czarny

Rozmiar

XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL

Dodatki

Blenda przeciwsłoneczna, Pinlock w zestawie, Przygotowany pod interkom, Zapięcie Microlock

Opinie (0)

Opinie

There are no reviews yet

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

0