0
Twój koszyk

Kask Schuberth E2 to już druga generacja kasków typu Adventure w ofercie Schubertha a jednocześnie drugi model w ofercie posiadający podwójną homologację P/J oraz spełniający warunki normy ECE 22.06.

Schuberth E2 to idealne połączenie komfortu sławnej linii kasków „C” z agresywnym wyglądem i odczuciami płynącymi z używania kasku Off-Road. Nowy model spełnia również najnowsze standardy Schubertha w zakresie bezpieczeństwa, aerodynamiki i aeroakustyki.

Skorupa

Nowa skorupa zewnętrzna wykonana jest z włókna szklanego w technologii Schubertha Direct Fiber ze wzmocnieniami z włókna węglowego dla lepszej odporności na uderzenia oraz zmniejszenia wagi

Skorupa wewnętrzna wykonana jest z nowego materiału EPS dla poprawy właściwości absorbujących energię uderzenia. Dla Schubertha bezpieczeństwo jest sercem i duszą każdego produktu. E2 posiada podwójną homologacje P/J oraz spełnia standardy normy ECE 22.06.

Nowy regulowany daszek

Nowy daszek E2 został dopracowany w tunelu aerodynamicznym dzięki czemu udało się zminimalizować powstanie wibracji. E2 oferuje wiele konfiguracji pozwalając nie tylko na regulację położenia daszka w trzech pozycjach ale też jego szybki demontaż.

Wentylacja

Udoskonalony wlot powietrza pozwala na dobrą wentylację oraz utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz kasku dla poprawionego komfortu w trakcie długich podróży zarówno po asfalcie jak i po szutrach.

Szczęka posiada dwa wloty wentylacyjne. Górny zapewniający dopływ świeżego powietrza zapobiegający parowaniu wizjera przy niskich temperaturach oraz dolny wyposażony w wymienny, nadający się do prania filtr powietrza blokujący owady i pył, które są nieodłącznym elementem jazdy.

Górna wentylacja została znacznie udoskonalona względem modelu E1. E2 został wyposażony w dwustopniowy, regulowany wlot wentylacji głowy oraz powiększony spoiler zintegrowany z wylotami wentylacyjnymi.

Wyściółka

Wyściółka modelu E2 wyznacza nowy standard w zakresie zapewnienia nam maksymalnego komfortu. Podczas gdy inne kaski pozwalają wymienić nam poduszki na policzkach oraz czepek, Schuberth wychodzi na przeciw oczekiwaniom dzieląc ów czepek na 5 osobnych elementów, których grubość możemy zmienić dla bezkompromisowy komfort.

A.R.O.S.

Tak jak cała kolekcja Schuebrtha, E2 korzysta z systemu A.R.O.S. zapobiegającego zrolowaniu się kasku z głowy podczas wypadku. A.R.O.S. połączono z paskami pod brodę w nowy sposób, podnosząc komfort w okolicy gardła.

Zintegrowany interkom

Najbardziej zaawansowane technologie w modelu E2. Łatwy w montażu, konfiguracji i obsłudze, interkom SC2 wyznacza nowe trendy w motocyklowej komunikacji. Słuchawki HD oraz trzy anteny dla radia, komunikacji Bluetooth i technologii Mesh są domyślnie zainstalowane już w kasku. SC2 jest bardzo prosty w montażu, wystarczy podłączyć mikrofon HD, zdjąć dwie zaślepki, wpiąć pilot, potem jednostkę centralą i jesteś gotów do drogi!

Dzięki technologii Mesh 2.0 Schuberth SC2 pozwala osiągnąć nieporównywalny poziom jakości połączeń interkomowych redefiniując pojęcie „sieci komunikacji”. Technologia Mesh 2.0 umożliwia połączenie ze sobą właściwie nieograniczonej liczby rozmówców. Nowy system wyposażono dodatkowo w mikrofon i słuchawki HD od SENA. Zaawansowana kontrola szumów, wirtualny asystent oraz zasięg są na równi z najlepszymi produktami dostępnymi na rynku.

 

Pamiętaj! Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty marki Schuberth u jej autoryzowanego dilera.Kask Schuberth E2Motomoda Logo

 

Producent

Kategoria produktu

Kaski

Rodzaj produktu

Kaski szczękowe

Płeć

Kolor

Biały połysk, Czarny mat

Rozmiar

XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL

Blenda przeciwsłoneczna
Kompatybilny z interkomem
Dodatki

Blenda przeciwsłoneczna, Pinlock w zestawie, Przygotowany pod interkom, Zapięcie Microlock

Opinie

There are no reviews yet

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.