Firma zapoczątkowała swoją działalność w 2005 roku. Pomysł na działalność zrodził się z ogromnej pasji do motocykli oraz potrzeby nieustannego kontaktu ze światem motocyklistów.

Początki były niezwykle trudne. Firma znajdowała się w garażu, a więc i warunki pracy były niekomfortowe. Wiele naszych „starych” klientów, znajomych i przyjaciół pamięta ten okres. Działalność po kilku latach wyewoluowała i sklep został przeniesiony do budynku przy głównej drodze nr 908. Wówczas zdecydowaliśmy, aby MOTOMODA zyskała swoje charakterystyczne barwy: dwa odcienie szarości i czerwień, utrzymywane po dzień dzisiejszy. Zdecydowanie wyróżniającą cechą spośród wszystkich sklepów w okolicy jest czarno-biała grafika znajdująca się na frontowym wejściu sklepu.Sklep zaczął zdobywać duże zainteresowanie klientów. Atrakcyjne ceny, szeroki asortyment, pyszna kawa oraz inne atuty naszej firmy zyskały uznanie wielu motocyklistów.

Obecnie nasza firma oferuje stale poszerzający się asortyment odzieży, akcesoriów oraz części eksploatacyjnych do motocykli, skuterów i motorowerów. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów podejmujemy współpracę z topowymi producentami odzieży i akcesoriów, takimi jak Dainese.Każdy klient jest traktowany indywidualnie przez profesjonalny zespół sklepu. Oferujemy produkty dla każdego i na każdą kieszeń. Każdy może liczyć na fachową pomoc i doradztwo.