Damskie rękawice Shima Bullet Lady to krótkie rękawice o klasycznym kroju posiadające perforacje na większości swojej powierzchni. Zostały zaprojektowane z myślą o doskonałym przepływie powietrza. Rękawica jest wykonana z miękkiej, naturalnej skóry, pod którą znalazły się syntetyczne ochraniacze palców oraz kostek.
Obszar nadgarstka dodatkowo wyposażony jest w absorber uderzeń z materiału Poron®XRD™. Dzięki dodatkowemu wzmocnieniu skóry na wewnętrznej stronie dłoni model ten zapewnia doskonałą przyczepność i dłuższą żywotność. Rękawica wyposażona jest również w specjalnie zaprojektowany mankiet zakończony rzepem micro-velcro.
Bezpieczeństwo:
- Rękawice posiadają CE kategorii 2
- Wykonane zostały z wytrzymałej skóry naturalnej odpornej na ścieranie
- Główny protektor kostek z tworzywa PU
- Absorbery impaktu wykonane z Poron®XRD
- Skórzane wzmocnienia na wewnętrznej części dłoni
Komfort:
- Obszerna perforacja zapewniająca zapewniająca duży przepływ powietrza i komfort nawet w najgorętsze z letnich dni
- Skórzane panele elastyczne
- Szybkie i wygodne zapięcie na rzep Micro-Velcro
Pamiętaj! Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty firmy Shima u jej autoryzowanego dilera.
Opinie
There are no reviews yet