0
Twój koszyk
Opis

S100 Osłona zabezpieczająca motocykl zabezpieczy przed zabrudzeniem opon, obręczy, wahacza, podłogi podczas smarowania łańcucha. Zwykle do tego używamy kartki papieru czy kawałka tekturki. To zwykle sprawia, że aplikacja jest czasochłonna i niezręczna. Co więcej, motocyklista często potrzebuje pomocnej dłoni, która obraca tylne koło w celu równomiernego nasmarowania łańcucha.

Osłona ta rozwiązuje wszystkie te problemy i sprawia, że smarowanie łańcucha staje się znacznie łatwiejszą i przyjemniejszą czynnością. Co najważniejsze dzięki niej nasze stanowisko pracy nie ulegnie takiemu zabrudzeniu przez co znacznie szybciej będziemy mogli wrócić do jazdy.

Zalety produktu

  • Łatwy w użyciu
  • Szybki w montażu i demontażu
  • Zapobiega zabrudzeniu opon, obręczy, wahaczy, podłoża, itp. podczas smarowania łańcucha
  • Ułatwia i przyśpiesza cały proces smarowania

Zastosowanie

Do stosowania ze wszystkimi sprayami o średnicy 57 mm.

Jak stosować

Zdejmij nasadkę z aerozolu, a następnie wstrząśnij preparatem. Potem umieść osłonkę na aerozolu. Obróć głowicę rozpylającą smar w kierunku osłonki. Pozycja osłonki S100 powinna być za łańcuchem jednak w jego bliskiej odległości. Smarować ostrożnie cienką warstwę na wewnętrzną część łańcucha.

Wskazówka

Po użyciu osłonki najłatwiej wyczyść ją preparatem do czyszczenia łańcucha Ketten Reiniger zaraz po zakończeniu smarowania.

Uwaga! Nie używaj osłonki S100 podczas pracy łańcucha!

Pamiętaj! Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty marki S100 u jej autoryzowanego dilera.

S100 Osłona Zabezpieczająca Motocykl Przy Smarowaniu

Informacje dodatkowe
Kategoria produktu

Chemia

Producent

Opinie (0)

Opinie

There are no reviews yet

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.