0
Twój koszyk

S100 Smar do łańcucha został zaprojektowany aby maksymalnie przedłużyć żywotność naszego układu napędowego. Łańcuch jest jednym z najbardziej krytycznych podzespołów motocykla. Działają na niego ekstremalne siły, które bez odpowiedniego smarowania doprowadzą do poważnego starcia(zużycia) łańcucha oraz zębatek.

Zatem, zaniedbanie lub niewłaściwa konserwacja przyśpieszy wymianę zestawu napędowego (nawet po kilku tysiącach km), a w najgorszym przypadku jego uszkodzenie. Poza ochroną przed zużyciem, dobry smar do łańcucha powinien również chronić przed korozją i być odporny na zmywanie. Ponieważ dobrze wyglądający motocykl jest ważny dla motocyklisty, kolejnym ważnym czynnikiem jest silna przyczepność (by nie chlapał).

Zalety produktu

 • Ekstremalna przyczepność i wydajność
 • Wyjątkowo wysoka ochrona przed zużyciem, nawet przy maksymalnym obciążeniu
 • Znacząco wydłuża żywotność całego zestawu napędowego
 • Zawiera teflon (PTFE) zmniejszający tarcie i zapobiegający przyczepianiu się brudu
 • Wysoka odporność na zmywanie (jazda w deszczu)
 • Posiada doskonałe właściwości penetrujące
 • Posiada ekstra lepkie dodatki zapobiegające wyrzucaniu smaru podczas jazdy
 • Zawiera inhibitory, które skuteczne przeciwdziałają powstawaniu korozji
 • Zgodny z wszystkimi typami łańcuchów O/X/Z
 • Czysty biały wygląd dzięki, któremu widać naszą aplikację
 • Mniejsza puszka 100 ml z możliwością napełniania, przydatna w podróży

Jak stosować

Mocno wstrząsnąć puszkę przed użyciem. Smar nanosić oszczędnie na wewnętrzną stronę czystego oraz suchego łańcucha. Smar S100 pozostawić do wyschnięcia na około pół godziny lub na całą noc dla lepszego efektu.

Porada

Idealnym dodatkiem do smarowania jest Osłona zabezpieczająca przez zachlapaniem opony.

Czy wiesz, że smar S100 400ml można użyć do napełnienia mniejszego spraya 100ml? Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej końcówki w sprayu 100ml, przez co staje się on wielokrotnego użytku. Mniejszy spray łatwiej zmieścić w bagażniku motocykla i zabrać ze sobą na wyjazd.

Jak napełnić butelkę o pojemności 100ml?

1. Pamiętaj, żeby mała butelka była całkowicie pusta. Jeśli w butelce będą resztki preparatu, znajdujące się w niej ciśnienie nie pozwoli na jej napełnienie.

2. Butelka, z której przelewamy preparat, powinna być ustawiona na dole, natomiast mała butelka na górze. Dzięki temu wężyk sięgający dna dużej butelki będzie odpowiednio pompował preparat do mniejszej.

Pamiętaj! Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty marki S100 u jej autoryzowanego dilera.S100 Smar Do Łańcucha 400MlMotomoda Logo

Waga 1 kg
Kategoria produktu

Chemia

Rodzaj produktu

Do łańcucha

Producent

Opinie

There are no reviews yet

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.