Koszyk
0
Opis

Smar do łańcucha Muc-Off Off-Road All-Weather Chain Lube 20452 to smar na bazie ceramicznej, do stosowania przy zmiennych warunkach pogodowych, szczególnie w terenie. Świetnie sprawdzi się zarówno w motocyklach, jak i quadach.

Każdy off-road’owiec ma inne potrzeby, jeśli chodzi o utrzymanie łańcuchów w optymalnym stanie. Muc-Off zmienia zasady gry i zwiększa wydajność łańcucha oraz wydajność wszystkich motocykli terenowych. Odpowiednia na każdą pogodę – wyjątkowa, wodoodporna, ceramiczna, niepyląca formuła Muc-Off Off-Road All-Weather Chain Lube wnika głęboko w ogniwo łańcucha, tworząc trwałą powłokę ochronną, która chroni łańcuch przed korozją i zużyciem przez tarcie metalu o metal.

Dodatkową zaletą naszej unikalnej formuły jest to, że zawiera barwnik UV, co oznacza, że ​​możesz użyć latarki UV, aby upewnić się, że trafiłeś w każde ogniwo łańcucha. Pamiętaj, aby zetrzeć wszelkie rozpryski. Dzięki jeszcze lepszej ochronie łańcucha, czas pomiędzy kolejnymi aplikacjami został wydłużony!

Cechy produktu

  • przewidziany do łańuchów O,X & Z Rings
  • do jazdy terenowej, długodystansowej, w każdych warunkach pogodowych
  • wysokowydajna syntetyczna formuła zapewniająca maksymalną ochronę
  • może być stosowany w motocyklach motocrossowych, enduro, trialach, quadach i ATV
  • dodatki ceramiczne zwiększają żywotność komponentów i maksymalizują moc
  • zawiera barwnik w sprayu UV
  • pojemność 400ml

Kupując w sklepie Motomoda24.pl masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty firmy MUC-OFF u jej autoryzowanego dilera.Smar Do Łańcucha Muc-Off 20452 400Ml

Motomoda24 Sklep Motocyklowy

Informacje dodatkowe
Kategoria produktu

Chemia

Producent

Rodzaj produktu

Do łańcucha

Opinie (0)

Opinie

There are no reviews yet

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

0