0
Twój koszyk

Spodnie Spidi RR Pro 2 są certyfikowane zgodnie ze standardem bezpieczeństwa CE prEN 17092-2:2017, zawierają wyjmowane protektory Warrior Lite zgodne ze standardem En 1621-1:2012. W celu zapewnienia jak najlepszego dopasowania RR Pro 2 posiadają mikroelastyczny pas na lędźwiach oraz elastyczne, skórzane, harmonijkowe panele nad kolanami i pod pasem lędźwiowym a nogawki zakończone są miękkim i elastycznym materiałem aby jak najlepiej wpasowały się pod buty motocyklowe.

Jak można było się spodziewać po wysokiej klasy spodniach motocyklowych mamy tutaj zdejmowane slidery kolan mocowane na bardzo mocny rzep. Dla bezpieczeństwa wszyto zamek błyskawiczny umożliwiający spięcie spodni z kurką a główna konstrukcja spodni wykonana jest z wytrzymałej i odpornej na ścieranie skóry bydlęcej, której grubość wynosi od 1.1mm do 1.3mm. W miejscach wymagających największego komfortu wykorzystano bardzo wytrzymały materiał Flex Tenax nylon 6.6.

ITALIAN LEATHER

Spidi zrodzone było w najważniejszym rejonie zajmującym się skórą. Barwienie w Dolinie Chiampo ma swoje korzenie już w piętnastym wieku. Prawie 600 lat tradycji, doświadczenia oraz innowacji używając najlepszych skór w dystrykcie północnych Włoch, gdzie sztuka barwienia skór była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Spidi skorzystało z tych niesamowitych talentów by wprowadzić najlepszej jakości skóry do świata motocykli. ITALIAN LEATHER jest synonimem najwyżej jakości i certyfikatem Włoskiej sztuki w pracy ze skórą o najwyższych standardach bezpieczeństwa.

 

Robiąc zakupy w sklepie Motomoda24.pl masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty marki SPIDI u jej autoryzowanego dilera.Spodnie Spidi Rr Pro 2 LadyMotomoda Logo

Płeć

Kategoria produktu

Spodnie

Rodzaj produktu

Skórzane

Producent

Kolor

Czarne

Opinie

There are no reviews yet

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.