Koszyk
0
Opis

Znakomity środek do mycia motocykla Muc-Off Snow Foam to płyn stosowany do pianownic. Jest efektem intensywnych badań i pracy zespołu ekspertów Muc-Off w zakresie detailingu. Snow Foam to produkt nowej generacji, oparty na neutralnym ph oraz na bazie wody. Specjalna formuła znacznie ogranicza możliwość uszkodzenia lakieru przy czyszczeniu uporczywych zabrudzeń. Poprzez nałożenie Snow Foam przygotowujemy motocykl do mycia i czyszczenia detali.

Pierwsza faza czyszczenia z zastosowaniem Snow Foam polega na namoczeniu i rozpuszczeniu największych zabrudzeń oraz przygotowaniu mytej powierzchni przed zastosowaniem środka czyszczącego. Formuła Snow Foam jest delikatna i nadaje się do użytku ze wszystkimi rodzajami myjek ciśnieniowych.

Środek został opracowany tak, aby w łatwy sposób pokryć cała powierzchnię mytego motocykla. Śnieżna pianka szybko i łatwo spłukuje się wodą. Snow Foam jest bezpieczna dla wszelkiego rodzaju wosków nakładanych na powierzchnię lakieru.

Cechy produktu

  • Piana najwyższej jakości
  • Szybko usuwa wszelkie zabrudzenia
  • Silne spienienie zapewnia maksymalny efekt czyszczenia
  • Nie usuwa wosku, ani środków do lakieru (neutralne PH)
  • Intensywny zapach żurawiny
  • Pojemność pojemnika: 1 litr

 

UWAGA: Działa szkodliwie w kontakcie ze skórą. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi.

Kupując w sklepie Motomoda24.pl masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty firmy MUC-OFF u jej autoryzowanego dilera.Środek Do Mycia Motocykla Muc-Off 708 1L

Motomoda24 Sklep Motocyklowy

Informacje dodatkowe
Kategoria produktu

Chemia

Producent

Rodzaj produktu

Do motocykla

Opinie (0)

Opinie

There are no reviews yet

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

0