Koszyk
black week
black week
Black week 1920x400
Opis

Szyba AGV Race3 wykonany jest z odpornego na zarysowania utwardzonego poliwęglanu cechującego się wysoką odpornością na uderzenia, który miejscowo dochodzi do grubości aż 5mm. Szyba chroni nasze oczy przed promieniami UV, posiada pierwszą klasę optyczną – co oznacza, że nie zniekształca obrazu. Szerokość pola widzenia to aż 190 stopni a wysokość 85 zapewniając nam znakomitą widoczność. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku w trakcie dnia. Szyba Race3 przygotowana została pod montaż Max Pinlock® 120 zapobiegającemu parowaniu oraz zrywek – dostępne w sprzedaży osobno.

Szyba pasuje do kasków

  • Pista GP-R
  • Corsa-R
  • Veloce

Dostępne kolory

  • Lustrzana złota
  • Lustrzana srebrna
  • Lustrzana niebieska
  • Lustrzana tęczowa

Uwaga!
Chcesz, żeby szyba jak najdłużej wyglądała jak nowa? Unikaj używania środków do czyszczenia przeznaczonych do powierzchni szklanych, które bardzo często mają w swoim składzie amoniak lub inne degradujące poliwęglany składniki. Jeśli zachodzi potrzeba wyczyszczenia wizjera stosuj jedynie czystą wodę lub chemię specjalnie do tego przeznaczoną na przykład Muc-off. Czyszczenie Pinlocka to nieco inna sprawa, w tym przypadku używaj tylko i wyłącznie czystej wody.

Pamiętaj! Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty marki AGV u jej autoryzowanego dilera.

Szyba Agv Race3 Do Pista Gp-R, Corsa-R, Veloce

Szyba Agv Race3 Do Pista Gp-R, Corsa-R, Veloce

Informacje dodatkowe
Kategoria produktu

Akcesoria

Producent

Kolor

Tęczowa, Srebrna, Złota, Niebieska

Rodzaj produktu

Szyby do kasku

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

0