Buty Rebelhorn Nomad to klasyczne buty motocyklowe z miejskiej kolekcji marki Rebelhorn. Świetnie sprawdzą się w połączeniu z jeansami motocyklowymi zarówno na motocyklach typu cafe racer jak i chopperach. Wykonano je z wysoce odpornej na przetarcia skóry bydlęcej, przez którą stają się z czasem coraz wygdniejsze.
Ochronę zapewniają nam osłony pięt, ochraniacze na kostkach SAS-TEC® i liczne wzmocnienia. Buty Rebelhorn Nomad, dzięki wkładce Ortholite® absorbują drgania podczas jazdy motocyklem sprawiając, że ta jest jeszcze bardziej przyjemna.
Buty posiadają wygodną bawełnianą wyściółkę poprawiającą przepływ powietrza przez but co w połączeniu z wkładką Ortholie® zapewni nam znakomity komfort jazdy. Wyposażone zostały również w boczny zamek błyskawiczny ułatwiający szybkie zakładanie i ściąganie butów.
Rebelhorn Nomad to buty unisex dostępne w trzech kolorach i szerokiej gamie rozmiarów; od 36 do aż 46 więc każdy znajdzie coś dla siebie!
Bezpieczeństwo
- Produkt uszyty zgodnie ze standardami CE
- Klasa ścieralności 1222 IPA
- Wykonane z wytrzymałej skóry bydlęcej
- Posiadają ochraniacze kostki SAS-TEC®
- Twarda osłona pięty i usztywnione palce stóp
- Podwójne i potrójne szwy
Komfort
- Wewnętrzna warstwa z bawełny
- Długi zamek błyskawiczny ułatwiający zakładanie i ściąganie butów
- Wkładka z pianki Ortholite® pokryta perforowanym poliestrowym meshem
- Wzmocnienie pod dźwignię zmiany biegów
Producent
Rebelhorn
Batorowska 20, Dąbrowa, 62-070 Dopiewo
email: bok@powerbike.pl
Opinie klientów
Wysokiej jakości produkty pozyskiwane w sposób etyczny w przystępnych cenach
Bądź pierwszą osobą, która zostawi recenzję.




















Nie ma jeszcze żadnych opinii.