Koszyk
Opis

Interkom Sena SRL-EXT został zaprojektowany specjalnie dla jednego z najbardziej lubianych kasków SHOEI, NXR2. Oferuje zarówno połączenie Mesh, jak i Bluetooth, a także łączność ze smartfonem dla muzyki, GPS, połączeń telefonicznych i innych. Użytkownicy będą mogli doświadczyć najwyższej jakości dźwięku SOUND BY Harman Kardon w swoim SHOEI NXR2.

Cechy produktu

  • Głośniki HD z systemem dźwiękowym klasy premium od firmy Harman Kardon
  • Zaprojektowany specjalnie, aby pasował do SHOEI NXR2
  • Bluetooth 5
  • Radio FM
  • Mesh Intercom™
  • 4-kierunkowy interkom Bluetooth®
  • Wsparcie dla Siri i Google Voice
  • Lepsza jakość dźwięku dzięki tłumieniu rozpraszających hałasów przez Advanced Noise Control®

Dźwięk Harman Kardon

Głośniki i mikrofon SRL-EXT zostały stworzone we współpracy z ekspertami audio z Harman Kardon, aby zapewnić światowej klasy dźwięk w kasku SHOEI. Profesjonalnie wykonane głośniki i zupełnie nowy mikrofon pozwalają SRL-EXT dostarczać niezrównane wrażenia dźwiękowe. Głośniki wysyłają czysty dźwięk do motocyklisty, a mikrofon z przeprojektowanym czujnikiem zapewnia solidną jakość komunikacji głosowej. Użytkownicy będą mogli przełączać się między mikrofonem na wysięgniku a mikrofonem przewodowym. Doświadcz dźwięku SOUND BY Harman Kardon w kasku SHOEI NXR2 z systemem SRL-EXT.

Interkom Mesh i Bluetooth

SRL-EXT oferuje zarówno Mesh Intercom™, jak i tradycyjny 4-kierunkowy interkom Bluetooth, co pozwala na kompatybilność z dowolnym urządzeniem od Seny. Wiodąca w branży platforma komunikacyjna Mesh Intercom™ firmy Sena ma dwa tryby pracy: Multi-Channel Open Mesh Intercom™ (Open Mesh) i Group Mesh Intercom™.

Open Mesh oferuje jedno naciśnięcie przycisku, aby połączyć się z siecią Mesh Intercom™ i zawiera pierwszy w branży system kanałów Mesh Intercom™. Podobnie jak standardowe radiotelefony ręczne lub CB, Open Mesh pozwala użytkownikom przełączać się między dziewięcioma kanałami. Obsługuje również prawie nieograniczoną liczbę użytkowników w zasięgu do 5 mil / 8 km (min. 6 motocyklistów w odstępach co 1 milę / 1,6 km).

Group Mesh obsługuje pojedynczą, prywatną grupę dla maksymalnie 24 uczestników i taki sam zasięg jak Open Mesh, zapewniając bardziej prywatną rozmowę grupową. Tylko zaproszeni użytkownicy mogą dołączyć do czatu Group Mesh. Open Mesh i Group Mesh zapewniają bezprecedensową jakość dźwięku interkomu i solidną łączność.

Sterowanie głosowe

Wygodne polecenia głosowe umożliwiają sterowanie funkcjami systemu SRL-EXT, takimi jak odbieranie telefonu lub rozpoczynanie sesji Group Mesh. SRL-EXT obsługuje polecenia głosowe w ośmiu językach: angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, chińskim, japońskim i rosyjskim!

Szukasz małej przekąski? „OK Google, wskazówki dojazdu do najbliższego sklepu z kanapkami”. SRL-EXT łatwo łączy się z Asystentem Google i Siri firmy Apple za pomocą prostego polecenia głosowego, co pozwala wykorzystać moc funkcji smartfona, w tym nawigacji GPS, odtwarzania muzyki, wybierania głosowego i wielu innych funkcji asystenta głosowego.

Konfiguracja aplikacją Sena

Aplikacja Sena Motorcycles umożliwia użytkownikom wizualne konfigurowanie ustawień urządzenia SRL-EXT na wyciągnięcie ręki. Pobierz aplikację, aby dostosować różne ustawienia i funkcje SRL-EXT, w tym możliwość zdalnego zarządzania ustawieniami kanałów dla Open Mesh lub ustawienia prywatnej grupy dla Group Mesh. Pobierz aplikację Sena Motorcycles z App Store lub Google Play Store.

 

Pamiętaj, że robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym Motomoda24.pl masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty marki Sena u jej autoryzowanego dilera.SenaMotomoda Logo

Informacje dodatkowe
Producent

,

Kategoria

Interkomy

Rodzaj

Urządzenia

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Na podstawie 662 opinii
Rafal R
Rafal R
2023-03-11
Duży wybór
Aleksander Wolny
Aleksander Wolny
2023-03-09
Genialna obsługa !
Maciej Waszkielewicz
Maciej Waszkielewicz
2023-03-06
Pomocna obsługa. Przyszedłem po pierwszy sprzęt nie wiedząc absolutnie nic i obsługa pomogła mi dobrać wszystko 😊 dziękuję za cierpliwość i wyjaśnienie co i jak 😉
frania aa
frania aa
2023-03-04
Asortyment ogromny, świetna atmosfera. Obsługa stoi na wysokości zadania i jest na każde zawołanie klienta. Na pewno tutaj wrócę!
Szymon Stepaniak
Szymon Stepaniak
2023-03-04
Super pomocna i życzliwa obsługa, duży wybór asortymentu, bardzo polecam! ~Junior
Bartek Grabowski
Bartek Grabowski
2023-03-01
Sklep godny polecenia, szeroki asortyment pod każdy rodzaj motocykla i bardzo pomocna obsługa z pasją.
Pawel Folwarczny
Pawel Folwarczny
2023-02-25
Cześć. Jeśli chodzi o sklep z sprzetem na motor i obsługa klienta to chyba lepszego na Śląsku mega wybór odzieży i kasków igolnie wszystkiego . Byłem dziś 25.02 obsługa sam szef mega pozdro
Monika Folwarczny
Monika Folwarczny
2023-02-25
Zaczynam dopiero przygodę w tym temacie, mam nadzieję, że się "zarażę" światem motocyklowym😀. Duży wybór, obsługa na wysokim poziomie znająca się na rzeczy. Właściciel nie wciska nic na siłę.Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność, na pewno wrócimy.

Menu