Koszyk
0
Opis

Wytrzymała, motocyklowa nawigacja Garmin Zūmo XT2 została stworzona z myślą o ekscytujących przygodach w każdym terenie. Posiada większy i jaśniejszy, czytelny w słońcu wyświetlacz o przekątnej 6″, odporny na warunki atmosferyczne i drgania kierownicy.

Nowy wizualny planer trasy w Garmin Zumo XT2 pozwala na dostosowanie podróży do własnych potrzeb dzięki opcji wyboru między emocjonującą jazdą z zakrętami a bardziej wydajną trasą. Aby śledzić swoich znajomych na wyświetlaczu zūmo (wymaga użycia aplikacji Tread® na smartfony) można skorzystać z funkcji jazdy grupowej.

Na urządzeniu Garmin Zumo XT2 sprawdzić można także popularne szlaki motocyklowe, malownicze trasy MICHELIN Scenic Roads i zdjęcia satelitarne, aby znaleźć nowe, ciekawe miejsca, a następnie podzielić się szczegółami swojej jazdy, w tym informacjami o przyspieszeniu i deceleracji. zūmo XT2  powstała dla wszystkich motocyklistów poszukujących niezawodnej nawigacji satelitarnej, po to, by mogli czerpać więcej radości z jazdy.

Wyświetlacz

6-calowy jasny wyświetlacz jest o 15% większy od poprzednich modeli i oferuje jeszcze lepszą rozdzielczość HD w orientacji pionowej lub poziomej.

Wytrzymały

Deszcz? Drgania? Kurz? To w niczym nie przeszkadza. Urządzenie Garmin Zumo XT2 jest zbudowane tak, aby przetrwać w każdych warunkach pogodowych i posiada certyfikat IPX7.

Wizualny planer tras

Można zaplanować niestandardową trasę bezpośrednio na urządzeniu lub skorzystać z aplikacji Tread® na kompatybilnym smartfonie.

Group Ride Mobile

Aby śledzić znajomych za pomocą funkcji Group Ride Mobile1, należy skorzystać z mapy na swoim smartfonie i/lub urządzenia zūmo XT2.

Michelin Scenic Roads

Zaplanuj niezapomniane podróże z MICHELIN Scenic Roads. Z łatwością można je włączyć do planu swojej podróży dzięki wizualnemu planowaniu trasy lub wybrać je spontanicznie, zaznaczając zieloną trasę bezpośrednio na mapie.

Popularne drogi

Łatwy dostęp do popularnych tras motocyklowych, po których jeżdżą inni kierowcy, pozwala znaleźć nowe, ekscytujące szlaki.

Garmin Adventerous Routing™

Proste drogi są nudne. Urządzenie pozwala znaleźć najbardziej ekscytujące trasy ze wzgórzami, zakrętami i malowniczymi widokami i wybrać jeden z 4 poziomów trudności.

Podsumowania jazdy

Aplikacja Tread umożliwia przeglądanie szczegółów dotyczących jazdy, w tym prędkości, przyspieszenia, zwalniania, wzniesień i innych.

Zielony przewodnik Michelin

Zielony Przewodnik MICHELIN ze zdjęciami, szczegółowymi opisami oraz ocenami, pozwala zorientować się, co jest warte odwiedzenia.

Ciekawe miejsca i lokalne punkty

Odkryj najlepsze miejsca wzdłuż swojej trasy dzięki sugestiom ciekawych punktów oraz lokalne miejsca do odwiedzenia i interesujące atrakcje do wypróbowania w pobliżu aktualnej lokalizacji.

Łatwe przełączanie map

Szybkie przełączanie między mapami drogowymi, topograficznymi i satelitarnymi, aby zawsze mieć mapę idealnie dopasowaną do jazdy

Mapy całego świata

Wbudowane mapy topograficzne z mapami 3D terenu i ulic dla Europy i Bliskiego Wschodu. Mapy Afryki, w tym Tracks4Africa, Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Nowej Zelandii są dostępne jako bezpłatne pliki do pobrania za pośrednictwem strony garmin.com/express.

Powiadomienia o wypadkach

W przypadku wystąpienia wypadku, wiadomość tekstowa z informacją o lokalizacji jest automatycznie wysyłana do wcześniej wybranego kontaktu4.

Aplikacja Tread0®

Po połączeniu z aplikacją Tread na smartfonie, zūmo XT2 może wyświetlać aktualizacje pogody na żywo, inteligentne powiadomienia i wiele więcej. Możliwa jest synchronizacja swoich punktów orientacyjnych, szlaków i tras na wszystkich urządzeniach, korzystanie z wizualnego Planera Tras do wyznaczania własnych tras, łatwe importowanie i udostępnianie plików GPX oraz śledzenie znajomych na ekranie telefonu lub zūmo XT2 za pomocą aplikacji Group Ride Mobile. Ponadto, można przeglądać i udostępniać podsumowania jazdy z danymi takimi jak przyspieszenie, przeciążenie, prędkość i inne parametry.

Informacje dodatkowe
Producent

Kategoria produktu

Nawigacje

Rodzaj produktu

Urządzenia

Opinie (0)

Opinie

There are no reviews yet

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

0