Koszyk
black week
black week
Black week 1920x400
Opis

Certyfikowane ochraniacze D3O Ghost to seria bardzo wygodnych ochraniaczy pasujących do standardowych kieszonek na łokciach i kolanach dzięki czemu możesz sprawić, że Twoja odzież motocyklowa będzie znacznie wygodniejsza!

D3O® jest specjalnym polimerem, który w trakcie zwykłego użytkowania jest miękki i elastyczny a w wyniku uderzenia momentalnie twardnieje pochłaniając dużą część energii uderzenia po czym wraca do swojej miękkiej postaci.

Ochraniacze D3O® Ghost posiadają certyfikat bezpieczeństwa zgodny z normami unii europejskiej EN 1621-1:2012 poziomu drugiego; przekazują aż 3x mniej energii uderzenia względem poziomu pierwszego.

Dodatkowo ochraniacze dzięki swojej unikalnej konstrukcji są bardzo elastyczne i przez to znakomicie dopasowują się do ciała zapewniając nam jednocześnie wysoki komfort jak i ochronę przed uderzeniami. Ułatwia ona również przepływ powietrza poprzez ochraniacze.

Cechy produktu

  • Wykonane z polimeru D3O®
  • Certyfikat bezpieczeństwa EN 1621-1:2012 poziomu 2
  • Elastyczna konstrukcja poprawiająca przepływ powietrza i komfort
  • Pasują do standardowych kieszonek na ochraniacze
  • Niski profil poprawiający komfort

Pamiętaj! Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty marki Richa u jej autoryzowanego dilera.

Richa LogoMotomoda Logo

Informacje dodatkowe
Producent

Kategoria produktu

Ochraniacze

Rodzaj produktu

Ochraniacze kolan, Ochraniacze łokci

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

0