Spodnie Seca Ranger to męskie jeansy motocyklowe o klasycznym kroju wykonane z bardzo odpornego na przetarcia i przebicia materiału Cordura®. Dzięki temu spodnie są jednowarstwowe. Oznacza to, że nie potrzebują wewnętrznego koca z Kevlaru® dla zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Przez to znacznie lepiej przepuszczają powietrze. Dodatkowo dzięki zastosowaniu niezwykle przewiewnego materiału Coolmax®, jeansy zapewniają wysoki komfort użytkowania w wysokich temperaturach.
Spodnie wyposażone zostały w bardzo wygodne, miękkie i przewiewne ochraniacze kolan oraz bioder Betac®, które bardzo dobrze dopasowują się i nie przeszkadzają podczas jazdy. Klasyczny krój i kolor sprawiają że jeansy bardzo dobrze wyglądają również po zejściu z motocykla, przypominając wyglądem codzienne jeansy.
Bezpieczeństwo
- Odporny na przetarcia wytrzymały materiał Cordura® Denim w połączeniu z materiałem Coolmax®
- Protektory kolan i bioder w technologii Betac®
- 3-stopniowa regulacja wysokości protektorów kolan
- Certyfikat bezpieczeństwa CE
- Możliwość spięcia spodni z kurtką za pomocą pasa łączącego
Komfort
- Materiał Coolmax® o właściwościach chłodzących
- Spodnie jednowarstwowe
- Jeans z domieszką elastanu dla większej wygody
- Wygodne i przewiewne protektory kolan i bioder
- Zewnętrzny dostęp do kieszeni na protektory kolan
- Nowoczesny krój dopasowany do pozycji na motocyklu
- funkcjonalne kieszenie zewnętrzne
- Szlufki na pasek do spodni
Pamiętaj! Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty marki Seca u jej autoryzowanego dilera.
Opinie
There are no reviews yet