Blog

 1. O czym pamiętać, jeżdżąc motocyklem późną jesienią i zimą?

  Sezon letni już za nami. Nie oznacza to, że motocykl należy odstawić do garażu, by przeczekać jesień i zimę. Wielu pasjonatom motocykli nie przeszkadza niższa temperatura czy padający deszcz. O czym pamiętać, jeżdżąc motocyklem późną jesienią i zimą? W jaki sposób zachować ostrożność podczas jazdy? Jeśli interesują Cię odpowiedzi na te pytania, koniecznie przeczytaj porady zawarte w tym artykule.

   

 2. Schuberth kaski – niemiecka precyzja

  Miłośnicy motocykli doskonale znają markę Schuberth. Ten niemiecki producent specjalizuje się w tworzeniu kasków motocyklowych oraz zaopatruje pasjonatów tych maszyn w zestawy słuchawkowe, które pozwalają motocyklistom komunikować się między sobą. Dlaczego Schuberth kaski niezmienne są kupowane przez motocyklistów od wielu lat? Jak rozwijała się firma przez blisko sto lat? Jeśli chcesz poznać bliżej markę Schuberth, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

   

 3. Jak rozpocząć przygodę z motocyklem?

  Myślisz o tym, by rozpocząć swoją przygodę z motocyklem, ale nie wiesz od czego zacząć? Wbrew pozorom przepis na udaną motocyklową jazdę wcale nie jest trudny. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, na jakie kwestie musisz zwrócić uwagę, by początki Twojej przygody z jednośladowym pojazdem była udane.

 4. Spodnie skórzane damskie - wybierz idealne spodnie na motocykl

  Jeśli dopiero zaczęłaś swoją przygodę z motocyklem lub chciałabyś kupić swoje pierwsze skórzane spodnie, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Znajdziesz w nim informację nie tylko na temat tego, w jaki sposób wybrać spodnie skórzane damskie, ale też propozycje, które można znaleźć w naszym sklepie.

 5. 3 rady, które pozwolą Ci kupić odpowiednie rękawice na motocykl

  Dla wielu motocyklistów rękawice motocyklowe stanowią dodatek do całego stroju. Z tego też powodu wiele osób nie przywiązuje dużej uwagi do tego, jakiej jakości kupują rękawice oraz czy prawidłową chronią ich dłonie w trakcie jazdy. Jakie rękawice na motocykl wybrać? Przeczytaj artykuł i zobacz nasze porady.

 6. Dainese - poznaj cenioną markę

  Dainese jest jednym z najpopularniejszych przedsiębiorstw, zajmujących się produkcją odzieży motocyklowej. Marka kojarzona jest z wysoką jakością i bezpieczeństwem, a przy tym zachwyca nietuzinkowym stylem i fasonem. Przeczytaj ten artykuł i poznaj Dainese.